BLOG

Jak mądrze urządzić chrzciny?

chrzciny

Organizacja chrzcin często stanowi źródło stresu dla rodziców dziecka. Załatwianie formalności, wybór chrzestnych, lista gości, ubranko dla pociechy… to tylko jedne z wielu kwestii, o których trzeba pamiętać. A jak mądrze zorganizować przyjęcie z okazji chrztu? 

Dlaczego warto organizować spotkania biznesowe w restauracji?

spotkanie biznesowe w restauracji

Spotkanie biznesowe, aby przyniosło pożądane efekty, musi być odpowiednio zaplanowane. Jeżeli wahasz się nad dogodnym miejscem, zobacz, dlaczego warto wybrać restaurację.

Jakie menu wybrać dla dzieci podczas przyjęcia w restauracji?

menu-restauracji

Przygotowanie przyjęcia to nie lada wyzwanie. Organizator ma bowiem na głowie mnóstwo obowiązków. Jednym z nich jest wybór odpowiedniego menu. Na tym etapie pojawiają się różne wątpliwości, ponieważ serwowane danie muszą być nie tylko smaczne, ale także uniwersalne. Okazuje się jednak, że najbardziej problematyczne jest wybranie potrawy dla najmłodszych uczestników przyjęcia.

Plusy jadania poza domem

Jadanie poza domem posiada niewątpliwie wiele zalet. Często bywa tak, że nie zawsze mamy czas i ochotę by przyrządzać samodzielnie wszystkie posiłki. Nie każdy też lubi gotować tylko dla siebie i nie zawsze czuje się mistrzem w kuchni.

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE W DOMU CZY W RESTAURACJI?

Przyjecie komunijne w restauracji

W naszym życiu pojawiają się momenty, które celebrujemy w sposób szczególny, są to wyjątkowe okazje, które chcemy spędzić w gronie rodziny i przyjaciół. Niewątpliwie należy do nich I Komunia Święta, która dla dziecka jest wielkim przeżyciem.

SKĄD SIĘ WZIĘŁY WALENTYNKI?

walentynki w Rukoli

Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Będziemy mieli szczególną okazje do zamanifestowania swoich uczuć względem najbliższych i ukochanych osób. Pomysłów „jak spędzić walentynki” jest niezmiernie wiele, zarówno dla zakochanych, singli a także i sceptyków tego święta.

DLACZEGO WARTO JEŚĆ W RESTAURACJI?

W dzisiejszych czasach, gdy tempo życia jest szybkie, nie zawsze jest czas na przyrządzanie wyszukanych i zdrowych posiłków. Powszechnie wiadomo, że dania gotowe do najzdrowszych nie należą, głównie za sprawą zawartych w nich konserwantów, wzmacniaczy smaku i innych dodatków.

JAKIE WINO DO JAKICH POTRAW?

jakie wino do jakich potraw

W Polsce zwyczaj podawania win do potraw nie jest jeszcze tak powszechny jak we Francji czy we Włoszech, ale coraz częściej spotykany. Wino jest doskonałym dodatkiem do różnego rodzaju potraw. Wiele osób ma jednak wątpliwości – jak dobrać odpowiednie wino do potrawy?

URODZINY W RESTAURACJI

URODZINY W RESTAURACJI

Gdy nadchodzą nasze urodziny, głowę zaczyna zaprzątać ich organizacja. Urodziny to szczególna okazja do świętowania. W szczególności te okrągłe daty chcemy uczcić w sposób szczególny.

WYGLĄD POTRAW MA ZNACZENIE…

carving

Jedzenie i picie zaspokajają podstawowe potrzeby człowieka – ale nie tylko: stwarzają też sympatyczna okazję do spotkań towarzyskich. Towarzyszące spotkaniu potrawy powinny mieć wyjątkowa oprawę. Powiedzenie, że „je się również oczami” nie jest może zbyt błyskotliwe, ale prawdziwe.