Jesteśmy organizatorami imprez okolicznościowych w Olsztynie. Zapraszamy Cię do spędzenia wyjątkowego czasu z bliskimi w uroczystej oprawie, przy wyśmienitych daniach nowoczesnej kuchni fusion. W procesie przygotowywania posiłków używamy tylko naturalnych surowców i przypraw. Zrezygnowaliśmy ze wszystkiego, co szkodzi Twojemu zdrowiu, m.in. z konserwantów i sztucznych barwników. Dzięki temu masz pewność, że dania dostarczają Ci prawdziwej wartości odżywczej, a Tobie pozostaje jedynie delektować się ich smakiem.

Restauracja Rukola znajduje się w centrum gminy Dywity, w bliskim sąsiedztwie rzeki i jej zakola, jezior oraz malowniczych tras rowerowych. Zachęca do odpoczynku przy pysznym jedzeniu zarówno okolicznych mieszkańców, jak i turystów czy osoby będące przejazdem w Dywitach. To świetne miejsce na lunch, obiad, romantyczne spotkanie, a także na uroczystości w większym gronie. Przy lokalu czeka na naszych Gości duży parking.

Co chętnie dla Ciebie zorganizujemy?

Przygotowujemy uroczystości rodzinne i firmowe. Oprócz smacznego i zdrowego menu oferujemy jasne i konkretne zasady współpracy oraz przystępne ceny. Z nami zapomnisz o obawach dotyczących jakości i smaku dań czy o przykrych niespodziankach. Zaplanujemy i zorganizujemy dla Ciebie ważną uroczystość w odpowiedzialny, rzetelny i uczciwy sposób. Przygotujemy i uzgodnimy razem dokładny kosztorys całego przedsięwzięcia.

Jakie wydarzenia możesz u nas zorganizować?

•➤ Chrzciny. Wiemy, że są ważną, a zarazem pełną emocji rodzinną
uroczystością. Jako jedna z polecanych restauracji na chrzciny w Olsztynie dbamy o jej sprawną organizację i przepiękne wspomnienia uczestników.
•➤ Komunie. Po chrzcinach to kolejne ważne wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. Troszczymy się o to, aby wszyscy jego uczestnicy mogli skupić się na tym, co w tym dniu jest dla nich najbardziej istotne – nie zaś, aby martwili się kwestiami organizacyjnymi.
•➤ Wieczory panieńskie. Podobnie jak inne emocjonujące uroczystości są okazją do spotkań w gronie bliskich osób. Jednocześnie budzą niepokój związany z kwestią organizacji i przebiegu wydarzenia. Dbamy o to, aby wieczór panieński naprawdę był okazją do dobrej zabawy i relaksu w miłym gronie i dostarczał wyjątkowych wspomnień przyszłej Pannie Młodej i jej całemu towarzystwu.
•➤ Obiady ślubne. Coraz więcej młodych par decyduje się na organizację obiadu czy przyjęcia zamiast tradycyjnego i hucznego wesela. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i zapewniamy możliwość przygotowania takich wyjątkowych uroczystości w naszej restauracji. Dokładamy starań, aby było smacznie, zdrowo i wyjątkowo.
•➤ Obiady z okazji pogrzebów. Pomagamy również naszym Klientom w sytuacjach, które budzą trudne emocje, jednak są nieodłącznym elementem życia każdego z nas. Organizujemy obiady pożegnalne w Olsztynie. Dbamy o to, aby ten ciężki czas, spędzony w naszej restauracji na uroczystym obiedzie, upłynął przede wszystkim w spokoju.
•➤ Spotkania firmowe. Oprócz cateringu dla firm oferujemy także organizację spotkań firmowych. Jest sporo okazji, kiedy warto zaprosić współpracowników na pyszny obiad. Troszczymy się o to, aby każda z nich – od wigilii firmowej po spotkanie kadry kierowniczej –była udanym przedsięwzięciem.
•➤ Urodziny. Przygotowujemy urodziny oraz wszelkie jubileusze. Roczek dziecka, rocznica ślubu, okrągłe urodziny babci – to tylko główne przykłady okazji do rodzinnego świętowania w naszej restauracji. Troszczymy się, aby nasi Goście byli zadowoleni i żeby chętnie do nas wracali.

Jeśli zainteresowała Cię organizacja przyjęcia okolicznościowego w naszej restauracji –serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie szerzej opowiemy o naszej ofercie i poznamy Twoje oczekiwania.

Dlaczego Rukola jest świetnym miejscem na imprezę okolicznościową w Olsztynie?

Adekwatnie do naszych możliwości lokalowych – organizujemy imprezy okolicznościowe w Olsztynie dla około 100 osób. Przed organizacją każdej uroczystości dokładnie omawiamy z Klientami ofertę menu. Dopasowujemy rodzaje dań oraz liczbę porcji do ich preferencji kulinarnych i oczekiwań.

Zadbaliśmy zarówno o nowoczesną kuchnię, jak i o nowoczesny wystrój wnętrza.
Oprócz tego dołożyliśmy starań, aby było ono przytulne. Dzięki temu nasi Goście mogą poczuć u nas domowy, ciepły klimat. Powierzchnia naszej sali restauracyjnej
umożliwia organizację kilku imprez w tym samym czasie – oczywiście w oddzielonych częściach, z zachowaniem prywatności. Jako organizatorzy m.in. obiadów weselnych w Olsztynie zapewniamy uczestnikom wszystkich uroczystości, które odbywają się w tym samym czasie, maksimum komfortu oraz intymności.

Na ścianach naszej restauracji umieściliśmy zdjęcia charakterystycznych dla naszego regionu żurawi, które możesz spotkać w okolicy od wiosny do jesieni. Nasz region cechuje się bowiem wyjątkowymi walorami przyrodniczymi.

Naszą restaurację tworzą ludzie, których pasją jest gotowanie i zdrowa kuchnia. Mają głowy pełne pomysłów i naprawdę troszczą się o każdego Gościa.

Na koniec przygotowaliśmy krótkie podsumowanie najbardziej istotnych atutów naszej restauracji, zarówno jako świetnego miejsca na organizację przyjęć okolicznościowych, jak i na pyszny obiad każdego dnia.

•➤ Kuchnia fusion.
•➤ Naturalne surowce i przyprawy, nie przetworzone składniki dań: bez konserwantów, polepszaczy smaków, wypełniaczy i sztucznych barwników.
•➤ Połączenie tradycyjnych i nowoczesnych procesów technologicznych, warzywa i owoce sezonowe z rynku lokalnego, regionalne produkty.
•➤ Pieczenie i sprzedaż własnego chleba na zakwasie.
•➤ Własnoręcznie i na miejscu wykonywane pierogi.
•➤ Pyszne pieczone przez nas ciasta na deser i aromatyczna kawa z profesjonalnego ekspresu kolbowego.
•➤ Miejsce przyjazne rodzinom – kącik dla dzieci.
•➤ Menu dla dzieci, highchair’y – krzesełka do karmienia najmłodszych Gości.
•➤ NOWOŚĆ! Monitory z grami dla dzieci.

W celu ustalenia szczegółów współpracy w ramach naszej oferty zapraszamy do kontaktu z managerem Restauracji Rukola: Julia Mrozowska tel. 691-693-117 , e-mail: rukoladywity@gmail.com

Bądź na bieżąco i sprawdź, co się u nas dzieje!