Rukola to wyjątkowa restauracja na chrzciny w Olsztynie. Najchętniej od razu spotkalibyśmy się z Tobą w naszym lokalu, aby pokazać, jak pracujemy i opowiedzieć o naszej pasji do gotowania dla innych. O tym, że stawiamy na nowoczesną, smaczną i zdrową kuchnię z menu uwzględniającym pyszne dania dla najmłodszych. Ponadto o tym, że korzystamy z naturalnych produktów – bez konserwantów, ulepszaczy czy barwników. W czasach, gdy alergie pokarmowe dotyczą coraz większej liczby osób, a zwłaszcza dzieci, kuchnia służąca zdrowiu i minimalizująca ryzyko alergii – to nasz priorytet.

Zanim zdecydujesz się na spotkanie i współpracę z nami – postaramy się opowiedzieć, co czyni Rukolę wyjątkowym miejscem na organizację chrzcin. I nie tylko – przygotowujemy również m.in. komunie, urodziny oraz inne przyjęcia okolicznościowe.

Zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej rodziców wybiera restaurację zamiast domu na przyjęcie z okazji chrztu dziecka. To z jednej strony duże ułatwienie organizacyjne – w domu może być za mało miejsca, nie wspominając o masie przygotowań i bieganinie gospodarzy podczas samego przebiegu uroczystości. Z drugiej strony – wybór restauracji, mimo że odciąża organizacyjnie rodziców, rodzi mnóstwo pytań, którym często towarzyszą różne obawy. Jaką restaurację wybrać? Jaka lokalizacja będzie najbardziej sprzyjająca? Czy dania będą naprawdę smaczne? To oczywiście tylko niektóre z nich.

Dlaczego warto wybrać naszą restaurację na chrzciny w Olsztynie?

Jesteśmy świadomi obaw i dylematów związanych z wyborem konkretnej restauracji na przyjęcie z okazji chrzcin. Zorganizowaliśmy już wiele takich przyjęć. Mamy za sobą liczne rozmowy z rodzicami, którzy zdecydowali się wybrać naszą restaurację na chrzciny w Olsztynie. Wiemy, że kluczowe jest dokładne rozeznanie w ich oczekiwaniach co do przebiegu uroczystości. Zdarza się, że potrzebują oni porady w niektórych kwestiach, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy czeka ich tak ważne wydarzenie. Każde przyjęcie to inna historia, inne potrzeby i pomysły oraz sposób przeżywania chrztu ukochanego dziecka.

W naszej restauracji zorganizujesz zarówno kameralne przyjęcie dla najbliższej rodziny, jak i większą imprezę z okazji chrzcin. Mamy salę przeznaczoną na około 100 osób. Jest na tyle przestronna, że z łatwością dzielimy ją na mniejsze części w przypadku uroczystości, które odbywają się w tym samym czasie – a Goście nadal zachowują swoją prywatność.

Wiemy, że jest ona dla nich ważna, zwłaszcza w przypadku przyjęć rodzinnych, które często są okazją do spotkania bliskich po wielu latach. Chrzty, komunie, śluby czy pogrzeby to przykłady takich wydarzeń. Zdajemy sobie z tego sprawę, gdyż zajmujemy się również m.in. organizacją obiadów pożegnalnych w Olsztynie.

Nasza restauracja jest przyjazna rodzinom z dziećmi. Wiemy, że zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości, kiedy dorośli chcieliby spokojnie porozmawiać, dzieci zwykle rozpiera energia. Dlatego z myślą o najmłodszych stworzyliśmy kącik zabaw. Ponadto zainstalowaliśmy monitory z grami. Zapewniamy również krzesełka do karmienia. W toalecie znajduje się oczywiście przewijak dla niemowląt.

Urządziliśmy naszą restaurację w nowoczesny sposób i zadbaliśmy o jej przytulną atmosferę.

Staramy się, aby nasi Goście, zwłaszcza podczas uroczystości rodzinnych, czuli się u nas niemal jak w domu.