Nasza restauracja to znakomite miejsce na obiady weselne w Olsztynie. Znajduje się niecałe 7 km na północ od stolicy województwa, przy trasie na Dobre Miasto. Okolica oczarowuje krajobrazem i walorami turystyczno-rekreacyjnymi. Obfituje w liczne szlaki piesze i rowerowe. Znajdziesz tu sporo zieleni – lasy stanowią prawie 25% powierzchni gminy Dywity. Na jej terenie występuje Obszar Chronionego Krajobrazu Doliny Środkowej Łyny
oraz obszar Natura 2000 Warmińskie Buczyny. Przy trasie w kierunku Olsztyna, nieopodal naszej restauracji, znajduje się Jezioro Dywickie. Dodajmy, że punkt widokowy, plaża, ścieżka pieszo-rowerowa czy drewniany mostek na jeziorze – mogą stanowić pełną uroku scenerię dla sesji ślubnej.

Sądzimy, że nasza okolica jest wręcz stworzona do bliższych i dalszych wycieczek w gronie rodzinnym i nie tylko. Nasza restauracja zaś – do spędzenia cudownego czasu przy smacznym i zdrowym posiłku. Także przy tych najbardziej wyjątkowych, rodzinnych okazjach. Jesteśmy jedną z polecanych restauracji na chrzciny w Olsztynie. Organizujemy również m.in. przyjęcia z okazji komunii, jubileuszy, a także spotkania firmowe. W przygotowanie każdego wydarzenia wkładamy całą swoją energię i gwarantujemy maksimum zaangażowania. Wiemy bowiem jak piękne, ale też jak bardzo stresujące bywają takie uroczystości.

Obiady weselne w Olsztynie – tylko w Restauracji Rukola

Jeśli Ty albo Twoi bliscy rozważacie obiad zamiast wesela – zachęcamy do wyboru naszej restauracji. Kameralny obiad tylko w gronie najbliższej rodziny? A może przyjęcie dla nieco większej liczby Gości? U nas każdy scenariusz jest możliwy.

Dysponujemy salą, która może pomieścić około 100 osób. Salę możesz zarezerwować na wyłączność albo dzielić ją z innymi Gośćmi, np. w przypadku mniejszej liczby uczestników Twojego przyjęcia. W takiej sytuacji zapewniamy oczywiście prywatność – oddzielamy od siebie poszczególne części sali. Dotyczy to również innych uroczystości, które organizujemy dla naszych Klientów, np. komunii czy jubileuszy. Komfort naszych Gości jest dla nas bardzo ważny, zwłaszcza, gdy w tym samym czasie na sali odbywa się więcej niż jedno przyjęcie.

Każda impreza jest dla nas nowym wyzwaniem, motywującym do dalszej, pełnej zaangażowania pracy. Klienci mają różne oczekiwania, a nam zależy, aby im sprostać. Dlatego w ramach organizacji obiadów weselnych w Olsztynie ustalamy szczegółowy plan i zakres współpracy. Dodatkowo możemy bowiem wyręczyć Młodą Parę w przygotowaniu dekoracji sali, oprawy muzycznej czy wizytówek dla uczestników przyjęcia. Rozmawiamy o pomysłach na przebieg uroczystości i w razie wątpliwości doradzamy przyszłym Nowożeńcom wybór najbardziej dogodnego rozwiązania.

Zapraszamy na przyjęcia weselne w Olsztynie

Klienci, którzy wybrali naszą restaurację na przyjęcia weselne w Olsztynie, doceniają nas przede wszystkim za elastyczne i kreatywne podejście do organizacji tego typu imprez.

Mimo że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać naszą restaurację w 2018 roku – mamy spore doświadczenie w przygotowywaniu przyjęć okolicznościowych. To sprawia, że jesteśmy przygotowani na różne scenariusze i zawsze robimy wszystko, aby uniknąć niespodzianek, które zwykle spędzają sen z powiek Młodej Parze.

Dotyczy to przede wszystkim menu, które dopasowujemy do preferencji kulinarnych Gości. Zapewniamy nowoczesną, smaczną i zdrową, bo opartą na naturalnych produktach, kuchnię. Nasza karta dań zawiera również pyszne propozycje dla wegetarian i wegan oraz dzieci. Wiemy, że uczestniczą one często dość licznie w imprezach rodzinnych, więc zatroszczyliśmy się również o kącik zabaw dla najmłodszych. Mogą oni również korzystać z monitorów z grami. Ponadto przygotowaliśmy krzesełka do karmienia – highchair’y.

Z ogromną chęcią porozmawiamy o szczegółach naszej oferty przyjęć weselnych w Olsztynie. Wyjaśnimy wszystkie kwestie i w razie potrzeby doradzimy. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszej oferty.