Oferta naszej restauracji obejmuje obiady pożegnalne w Olsztynie. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów również w trudnych dla nich momentach, kiedy samodzielna organizacja poczęstunku dla rodziny i przyjaciół może być zbyt wymagająca. Uroczystości pogrzebowe to sporo spraw do załatwienia, a smutek i ból po stracie bliskiej osoby często osłabiają chęć do działania. Dlatego pomagamy naszym Gościom przetrwać ten wyjątkowo ciężki dzień i bierzemy na siebie obowiązki związane z przygotowaniem uroczystego obiadu po pogrzebie.

Do naszej restauracji dojedziesz szybko z każdego cmentarza, który znajduje się w okolicy –zarówno w Olsztynie, jak też w Dywitach. Znajdujemy się przy DK 51 w kierunku na Nowe Miasto i Olsztyn. Nasi Goście mają do dyspozycji duży parking. Ze względu na możliwości lokalowe organizujemy obiady pożegnalne w Olsztynie nawet na 100 osób. U nas zorganizujesz zarówno wystawne przyjęcie pożegnalne, jak też kameralny i skromny obiad dla najbliższych. W przypadku przyjęć, które przygotowujemy dla mniejszej liczby uczestników oraz odbywających się w tym samym czasie, dzielimy salę na mniejsze części. Zapewniamy komfort i prywatność uczestnikom każdej uroczystości.

Dlaczego stypy w Olsztynie warto zorganizować w Restauracji Rukola?

Klienci powierzają nam organizację styp w Olsztynie nie tylko ze względu na dobrą lokalizację i sprawny dojazd z okolicznych cmentarzy. Jesteśmy zaangażowanym zespołem, który ma doświadczenie w przygotowywaniu różnorodnych przyjęć rodzinnych. Zajmujemy się m.in. organizacją obiadów weselnych w Olsztynie. Towarzyszymy naszym Gościom zarówno w radości, jak i smutku.

Zależy nam na tym, aby mogli oni skupić się na tym, co w danej uroczystości jest dla nich najbardziej istotne. W przypadku obiadów pożegnalnych jest to celebrowanie wspomnień o osobie, która odeszła oraz wspólnych chwil z bliskimi i przeżywania smutku w spokoju. Do nas należy organizacja wydarzenia. I dbamy o nią za każdym razem najlepiej, jak potrafimy.

Zapewniamy smaczne i zdrowe dania kuchni fusion, oparte wyłącznie na naturalnych składnikach. W naszym menu znajdziesz propozycje dań dla dzieci oraz wegetarian i wegan.

Jesteśmy restauracją przyjazną rodzinom z dziećmi. Wiemy, że są one często licznymi uczestnikami uroczystości rodzinnych. U nas nie będą narzekać na nudę. Mają swój kącik zabaw oraz specjalne monitory z grami.

Zapraszamy do naszej restauracji na obiady pożegnalne w Olsztynie

Nasi Klienci doceniają nasze obiady pożegnalne w Olsztynie nie tylko za ich walory kulinarne, ale też za stosowne zwieńczenie uroczystości pogrzebowych. Dbamy o właściwą atmosferę i spokój naszych Gości. Zapewniamy empatyczną i kompetentną obsługę. Zależy nam, aby w takich trudnych chwilach zapomnieli o aspektach organizacyjnych przyjęcia i skupili się na sobie i swoich bliskich.

Do organizacji każdej uroczystości rodzinnej podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze potrzeby naszych Klientów. Cieszy nas, gdy polecają oni Rukolę jako miejsce na rodzinne spotkania. W przeciwieństwie do innych przyjęć, które organizujemy, m.in. z okazji komunii czy różnego rodzaju jubileuszy, stypy to uroczystości, których nie da się zaplanować z wyprzedzeniem. Jesteśmy tego świadomi, dlatego gwarantujemy elastyczne i sprawne podejście w kwestii przygotowania wydarzenia. Napisz do nas lub zadzwoń – opowiemy szerzej o naszej ofercie i ustalimy szczegóły.