Przed nami czarujący okres Świąt Bożego Narodzenia. To czas, w którym zacieśniają się kontakty nie tylko pomiędzy rodzinami ale również to czas, w którym warto zadbać o budowanie dobrych relacji ze współpracownikami. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na organizację firmowej Wigilii. Taka integracyjna wigilia to jeden z niewielu dni w roku, kiedy współpracownicy mogą spotkać się razem i spędzić czas w luźnej, świątecznej atmosferze. Coraz częściej zdarza się, że przedsiębiorstwa chcąc zaoferować swoim pracownikom wyjątkowe wigilię, decydują się na jej organizację w restauracji.

W jaki dzień Wigilia?

Wigilia firmowa powinna się odbyć z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem a najlepiej w połowie grudnia. Przede wszystkim dlatego, że dni przed sama Wigilią to czas zarezerwowany dla rodziny. W tych ostatnich chwilach przedświątecznych wszyscy są pochłonięci przygotowaniami. Kolacja, choinka, prezenty, myśli o spotkaniu z najbliższymi to główne tematy, które zajmują głowy każdemu w tym czasie. Tak więc organizacja firmowej wigilii w ostatnie dni przed wigilijne może okazać się nietrafionym pomysłem. Data spotkania powinna być ustalona wcześniej oraz odpowiadać wszystkim uczestnikom. Tym sposobem każdy będzie mógł odpowiednio rozplanować swój czas, by pojawić się na spotkaniu.

W firmie czy w restauracji?

Rezerwacja lokalu z pewnością jest droższym przedsięwzięciem niż wigilia w biurze. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety. Decydując się na zorganizowanie Wigilii w firmie oszczędzamy czas na szukaniu odpowiedniego lokalu, nie musimy nic opłacać i nie martwimy się o dojazd. Jednak na naszych barkach pozostaje samodzielne zorganizowanie poczęstunku, przygotowanie miejsca i świątecznych dekoracji. W przypadku lokalu te czynniki znikają, ponieważ zajmie się tym właściciel i pracownicy restauracji. Z pewnością atmosfera będzie również mniej mniej formalna a bardziej uroczysta i świąteczna.

Dlaczego warto organizować firmowe Wigilie?

Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie przede wszystkim czas rodzinny, ale warto również znaleźć moment na świętowanie ich w gronie współpracowników. Przedświąteczne spotkania firmowe korzystnie wpływają na integrację pracowników, w szczególności gdy firma jest duża i posiada wiele działów. Pracownicy mają szanse lepiej się poznać. Takie spotkania poprawiają relacje, co przekłada się na lepszą wydajność i jakość pracy w firmie. Wigilia Firmowa to również świetna okazja aby podsumować rok, podziękować za współpracę oraz nagrodzić pracowników za trud włożony w pracę; ale przede wszystkim to niepowtarzalna okazja do spędzenia wieczoru w ciepłej i serdecznej atmosferze.

Jeśli chciałbyś zorganizować niepowtarzalną Wigilię dla swoich pracowników i szukasz odpowiedniego, lokalu zajrzyj do Restauracji Rukola. Oferujemy przystrojoną salę, pyszne tradycyjne menu oraz wyjątkową świąteczną atmosferę.

ZAPRASZAMY!